רוחי בכר - ירדה 73 ק"ג

דוגמא לנחישות, כח רצון, משמעת עצמית והתמדה רוחי בכר ירדה 73 ק"ג והבריאה ממחלת הסוכרת
מיטל יקירה אני חייבת לשתף את גולשייך על מי שאת עבורי ולכן אני כותבת את אשר על ליבי וסליחה על האורך.
הכרתי את מיטל לפני כשלוש שנים במסגרת חברתית עסקית ולפני לכתי אמרתי למיטל בספק צחוק בספק אמת שהיא עוד תטפל בי. באותה התקופה שקלתי כ- 144 ק"ג, מחלת הסוכרת הייתה בלתי מאוזנת עם 9 שנים של הזרקת אינסולין, הכולסטרול הרקיע לשחקים ולחץ הדם יצא מחוץ לסקלה.

לאחר חצי שנה אחרי שטיפלתי בעצמי מבחינת רגשית בשיטה שאני פיתחתי וייחודית לי התקשרתי למיטל וביקשתי ממנה לעזור לי, לקחת אותי תחת כנפיה (כמה שהיא קטנה ורזה אך כנפיה הן ענקיות ומכסות את כל מטופליה קטנים ובעלי משקל רב), ואכן היא הסכימה לכך. יש לציין שבתחילת התהליך עם מיטל הסוכרת התאזנה פלאים רק עם תזונה נכונה ובריאה , האינסולין יצא מחיי , הכולסטרול הוא פחות מהמינימום רק באמצעות תזונה נכונה, ולחץ הדם בטיפול.

היום, שלוש שנים אחרי, אני רזיתי כ- 73 ק"ג.
במידה ומשהו לא נראה או לא אוהבים בתפריט מיטל יושבת וחושבת מה לתת במקום העיקר לאכול מה שאוהבים במסגרת הבריאות.
מיטל איננה מאמינה בדיאטה, אלא נותנת דגש על ייעוץ תזונתי הכולל תזונה בריאה. מיטל גם איננה מאמינה בקיצורי דרך, אבל כן מיטל מאמינה שירידה במשקל היא אפשרית רק בתזונה בריאה.

בתחילת הדרך תהליך ההרזיה היה מהיר במשך 9 חודשים רזיתי כ- 40 ק"ג, אך כעבור כ- 10 חודשים מתחילת התהליך התחלתי להיות מטופלת דיאליזה, מה שאומר ש - 3 פעמים בשבוע אני מתחברת למכונת דיאליזה כדי לסנן את הדם בגוף מרעלים שהכליות היו אמורות לעשות, אך עקב נטילת כדורים להורדת כולסטרול (סטטינים) נפגעו כליותיי , יש לציין שהדיאליזה מקשה מאוד ולעיתים מונעת בכלל את האפשרות לרדת במשקל אך עם כוח רצון עז, מלחמה יום יומית שלי, והדחיפות האדירות של מיטל אכן הצלחתי במהלך השנה בה אני מטופלת בדיאליזה לרזות עוד כ- 20 ק"ג.

ישנם הרבה מאוד מטופלי דיאליזה שמחלת הסוכרת מביאה אותם לשם ורבים מאלה קטועי רגליים בגלל סוכרת גבוהה שאיננה מאוזנת. אצלי מחלת הסוכרת הביאה אותי למצב של עיוורון ואחרי טיפולים מסיביים עד היום אני רואה מצויין אבל רק בעין אחת, השנייה חסרת תקנה. לחץ הדם מטופל ובדרך כלל סדיר אך ניצלתי מאירוע מוחי שיכול היה להביאני לידי שיתוק במצב הטוב או ... ישנם מקרים קשים מאוד.

אני מספרת לכם זאת על מנת שאתם אלה שקוראים את הכתוב ומכירים כאלה שזקוקים להרזות ספרו להם על מיטל ,הזהירו אותם מההשלכות של מחלות הלוואי של משקל העודף, בקיצור הצילו אותם מחיים שאינם חיים, והאפשרות לשנות את חייהם לבריאים וטובים יותר.

מיטל יקירה תודה לך על מי שאת, ותודה לאל ולך שיש לי את הזכות להכירך ולהיעזר בך לטובת בריאותי.
משפחתי ואנוכי אומרים לך תודה ומאחלים לך בהצלחה.
רוחי

rochi

צרו קשר ללא התחייבות

כתבות:

גורמים לשחיקת סחוס

מהם הגורמים לשחיקת סחוס בברכיים?

כאבים המתגברים בעמידה ממושכת, פעילות גופנית מאומצת, הליכה בעליה, עליה וירידה במדרגות ויכולים להיות מלווים בנפיחות ,מים בברך, וקושי בדריכה על הרגל. מהם הגורמים לשחיקת

דילוג לתוכן