יניב צייזלר - ירד 24 ק"ג

כשהגעתי למיטל הייתי מיואש כי ניסיתי הרבה דיאטות שלא הצליחו,תמיד הייתי יורד בין 5-10 ק"ג ועולה בחזרה,כבר לא האמנתי שיש סיכוי שארד במשקל מבלי לעלות בחזרה. הייתי מאד שלילי,עצבני,חסר ביטחון,לא האמנתי בעצמי ולא אהבתי את איך שאני נראה. בתהליך עם מיטל ירדתי סה"כ 24 ק"ג. מיטל, מעבר להיותה תזונאית בחסד, היא פשוט בנאדם "לצאת איתו לקרב". היא לימדה אותי לנהל אורח חיים בריא ,לשנות הרגלים, איך לעמוד בפיתויים כדי שהתהליך יחזיק מעמד ולא אעלה את המשקל בחזרה.

בגלל שלא האמנתי בעצמי שאני יכול לרזות מבלי לעלות בחזרה,גם כשרזיתי לא רציתי למסור את הבגדים שגדולים עליי,כי תמיד חשבתי שאחזור ללבוש אותם,כי חשבתי שאעלה בחזרה במשקל מניסיוני הקודם. תוך כדי התהליך עם מיטל עלה לי הביטחון העצמי,הייתי יותר אופטימי,רגוע,למדתי להסתכל על חצי הכוס המלאה,להתמיד לאורך זמן ולא לוותר,לקחת אחריות ולהאמין בעצמי שאני יכול ומסוגל לרזות מבלי לעלות בחזרה ולכן נפטרתי מכל הבגדים שהיו גדולים עליי והחלטתי שאין דרך חזרה,אני לא עולה חזרה את כל מה שהורדתי אלא שומר. לא וויתרתי לעצמי ,היום אני מסתכל על עצמי במראה ואוהב את מה שאני רואה ומבין שהכל אפשרי.

יניב צייזלר

 

yaniv

צרו קשר ללא התחייבות

כתבות:

גורמים לשחיקת סחוס

מהם הגורמים לשחיקת סחוס בברכיים?

כאבים המתגברים בעמידה ממושכת, פעילות גופנית מאומצת, הליכה בעליה, עליה וירידה במדרגות ויכולים להיות מלווים בנפיחות ,מים בברך, וקושי בדריכה על הרגל. מהם הגורמים לשחיקת

דילוג לתוכן